Чому Українську універсальну біржу обирають як привілейованого партнера в сфері державних закупівель?

Бізнесмени у будь якій сфері завжди використовують лише ті механізми, котрі максимально вигідні, безпечні та доступні для їх справи. Однак у сфері тендерних закупівель такі правила ніколи не існували. Все, що було потрібно знати, так це до кого звернутись та дати хабаря.

Система проведення торгів у 2000 роках була настільки корумпована, що люди навіть знаючи це нічого не могли вдіяти. Уряд закривав очі на це, отримуючи здоровенні відкати, громадяни були безсилі а підприємці за це відповідали своїми грошима. На ринку було багато недобросовісних бірж, котрі досі не можуть здихатись минулої слави.

Однак Українська універсальна біржа, маючи великий досвід на ринку в ті часи переживала скрутне положення. Відмовляючись використовувати свій ресурс на кримінальні схеми, вони залишались вірними громадянам та представникам тих підприємств, котрі не мали можливості конкурувати із олігархами.

Саме цей показник став відправною точкою у співробітництві нового уряду з товарними біржами, після того як в 2016 році було введено експериментальну систему Прозорро.

Офіційний майданчик Прозорро

У 2021 році всі знають, що Українська універсальна біржа стала однією із перших товарних бірж, котра отримала право називатись офіційним електронним майданчиком системи Прозорро.Продажі. Цей статус дозволяє використовувати свій ресурс під час забезпечення проведення онлайн-аукціонів. І лише офіційні електронні майданчики на цей час можуть надавати подібні послуги.

Однак оскільки товарна біржа УУБ не єдина в своєму роді, в неї повинні були з’явитися відмінності, котрі викликають у людей те почуття, яка змушує обирати саме їх сервіс. І таким важелем стала репутація. Всі ті роки, котрі товарна біржа працювала врозріз системи дали свої результати. Люди зраділи, коли УУБ надала можливість приймати участь у відкритих торгах.

Більш того, весь той час товарна біржа не втрачала марно. Ознайомившись із інформацією за посиланням sale.uub.com.ua, кожен зможе переглянути прогрес, якого досягла організація. Всю роботу, всі навчання та результати публікувались весь час відкрито і досі не приховані від користувачів. Це вселяє в клієнтів біржи довіру та впевненість у чесності.

Як УУБ сприяє новим клієнтам розібратися у системі Прозорро

Оскільки керівництво товарної біржи розуміло механізми роботи нової системи, вони вирішили одразу виступати експертами у цьому напрямі. Тому велику кількість свого часу, спеціалісти витрачали на проведення корисних семінарів та консультацій. Такий принцип залишається в роботі і до сих пір.

Кожен новий користувач ресурсу, має можливість перейти на сайт та ознайомитись із статистичними даними по тому чи іншому ринку. Відкритість і доступність інформації роблять свою справу краще за все. Потрібна інформація щодо реалізації лісопереробної сировини? Будь ласка, перейдіть за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/realizaciya-lisopererobnoqi-syrovyny-na-prozorro-prodazhi.

І так по кожному напряму. Для зручності, є можливість оформити безкоштовну підписку на електронну розсилку новин та корисних матеріалів від УУБ. Ця функція активується за бажанням під час проходження реєстрації на офіційному сайті сервісу. Тепер ви знаєте чому в Україні люди обирають саме Українську універсальну біржу. Довіряйте досвіду професіоналів та будьте впевнені у прозорості проведення торгів.